Przejdź do treści

BusWiFi jako spółka

  Projekt BusWiFi rozwinął się

  BusWiFi to projekt infotainment & wifi dla pasażerów komunikacji miejskiej.

  Z przyjemnością informujemy, że projekt digital signage w komunikacji miejskiej BusWiFi tak się rozrósł, że zdecydowaliśmy się utworzyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, która zajmować się będzie rozwojem tej platformy. Od 2012 roku zajmujemy się wyposażaniem autobusów komunikacji miejskiej w multimedialne ekrany informacyjne, co pozwala pasażerom na korzystanie z internetu oraz przeglądanie najważniejszych informacji o kursach i przystankach.

  Jesteśmy właścicielami rosnącej sieci tych nośników, a nasza platforma BusWiFi.tv działa już w Poznaniu, Wrocławiu, Kielcach, Katowicach i Kórniku k/Poznania. Dzięki temu, pasażerowie w tych miastach mogą korzystać z nowoczesnych rozwiązań, a ich podróż jest przyjemniejsza z uwagi na możliwość interakcji z przekazem multimedialnym na naszych nośnikach.

  W ramach naszej agencji reklamowej oferujemy szeroką paletę nośników reklamowych w ramach tzw. reklamy tranzytowej i reklamy online. Dzięki temu, nasi klienci-reklamodawcy mogą dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców, którzy korzystają z transportu miejskiego.

  Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i z przyjemnością będziemy kontynuować rozwój naszej działalności, aby zapewnić pasażerom jeszcze lepsze i bardziej innowacyjne rozwiązania w komunikacji miejskiej.

  Więcej informacji pod adresem www.buswifi.pl oraz www.buswifi.media