Przejdź do treści

Do Kórnika k/Poznania „wjechał” KiedyBus

    Otwarty system dla Kórnika

    Cieszymy się, że możemy ogłosić wdrożenie KiedyBus dla miasta Kórnik k/Poznania. Dzięki temu, pasażerowie mogą uzyskać informację za ile minut autobus przyjedzie na ich przystanek. KiedyBus został wdrożony kompleksowo – informacje z urządzeń GPS są przekazywane do systemu KiedyBus TC, który przygotowuje na ich podstawie prognozy przyjazdu na przystanki. Rozkładowe informacje oraz dynamiczne prognozy są następnie udostępniane przez stronę internetową oraz aplikacje mobilne dla Android i iOS.

    KiedyBus oparty jest na projekcie OneBusAway, który jest wykorzystywany również w innych krajach. Dzięki temu, mieszkańcy Kórnika k/Poznania mogą korzystać z nowoczesnego i intuicyjnego interfejsu, który pozwala na łatwe planowanie podróży i uzyskiwanie informacji o rozkładach jazdy.

    Jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy wziąć udział w tym projekcie i pomóc w stworzeniu nowoczesnego systemu dynamicznej informacji pasażerskiej dla mieszkańców Kórnika k/Poznania. Zachęcamy do korzystania z nowego serwisu i planowania swoich podróży. Więcej informacji na temat KiedyBus można znaleźć na stronach www.kiedybus.pl i www.kombus.pl.