Przejdź do treści

OBA 2.0 dla San Diego

    Jesteśmy dumni z faktu, że mogliśmy pomóc San Diego Metropolitan Transit System w udoskonaleniu jakości danych GTFS-RT (dynamicznej informacji pasażerskiej) oraz w aktualizacji i wdrożeniu OneBusAway w wersji 2.0. Dzięki temu, pasażerowie mogą uzyskać informacje za pośrednictwem strony internetowej przewoźnika oraz za pomocą aplikacji OneBusAway dostępnej na platformach Android i iOS.

    W ramach naszej współpracy, pomogliśmy w udoskonaleniu jakości danych GTFS-RT, co pozwoliło na uzyskanie bardziej precyzyjnych informacji o rozkładach jazdy i czasie przyjazdu autobusów. Następnie, współpracowaliśmy przy aktualizacji i wdrożeniu OneBusAway w wersji 2.0, co pozwoliło na jeszcze lepsze wykorzystanie danych GTFS-RT i uzyskanie bardziej dokładnych informacji dla pasażerów.

    Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca z San Diego Metropolitan Transportation Systems przyczyniła się do poprawy jakości usług transportowych dla mieszkańców San Diego. Zachęcamy do korzystania z nowoczesnego systemu dynamicznej informacji pasażerskiej oraz do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie będziemy informować o kolejnych projektach i inicjatywach. Więcej informacji na temat OneBusAway można znaleźć na stronach www.sdmts.com i www.onebusaway.org.